Ergohuman – EXCLUSIVE Collection

36.500 ден

Менаџерски стол со мрежаста потпирачка и седалка.

 • Синхрон Механизам
 • Ергономска Конструкциjа
 • Уникатен Дизаjн
 • До 130кг
 • 3 Години Гаранција
 • TÜV Сертификат
SKU: 0001 Категорија:
Опис

Канцелариски стол Ergohuman карактеристики:

 • Менаџерски стол со мрежаста
  потпирачка и седалка
 • Потпирач за глава прилагодлив по
  висина и агол
 • Синхрон механизам со можност
  за прилагодување на аголот на
  седалката и потпирачката
 • Прилагодување според тежината на
  корисникот
 • Регулирање преку сајла (Bowden
  cable control)
 • Регулирање на длабочината на
  седалката
 • Регулирање на потпирачката по
  висина
 • Флексибилна лумбарна потпора
 • Потпирачи за раце прилагодливи
  по висина и агол
 • Полирано алуминиумско постоље
 • Тркалца со дијаметар 65mm за сите
  видови подови
 • Максимална тежина на корисникот
  – до 130кг.
 • Европски TÜV сертификат
Рецензии (0)

Рецензии

Сеуште нема рецензии.

Бидете први кои ќе оставите рецензија за “Ergohuman – EXCLUSIVE Collection”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Користиме Akismet за да го намалиме спамирањето. Дознајте како вашите податоци од коментарите се обработуваат.

Достава
Формирање компанија која се занимава со извршување сметководствени услуги на мали и средни претпријатија.