Sonata 24/7 – EXCLUSIVE Collection

37.600 ден

Анатомски седалка и потпирачка, тапацирани во висококвалитетна природна кожа класа LE.

 • Duetto Multiblock Механизам
 • Ергономска Конструкциjа
 • Уникатен Дизаjн
 • Хромирани Елементи
 • До 150кг.
 • TÜV Сертификат
 • 3 Години Гаранција
SKU: 0002 Категорија:
Опис

Канцелариски стол Sonata 24/7 карактеристики:

 • Анатомски седалка и потпирачка, тапацирани во висококвалитетна природна кожа класа LE
 • Моделот 24/7 одговара на British Standart BS-5459
 • Регулирање на височината на столот
 • Двоен мултиблок механизам со можност за фиксирање во 5 позиции
 • Регулирање на силата на лулање според тежината на корисникот
 • Анти-шок функција за заштита на корисникот при преминување од една позиција на
  наклонот во друга
 • Тапацирана потпора за главата
 • Фиксни хромирани рачки со меки тапацирани делови
 • Метална основа од полиран алуминиум со самозаклучувачки тркалца
 • Максимална тежина на корисникот – 150 кг
Рецензии (0)

Рецензии

Сеуште нема рецензии.

Бидете први кои ќе оставите рецензија за “Sonata 24/7 – EXCLUSIVE Collection”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Користиме Akismet за да го намалиме спамирањето. Дознајте како вашите податоци од коментарите се обработуваат.

Достава
Формирање компанија која се занимава со извршување сметководствени услуги на мали и средни претпријатија.