Куфер, 2 Тркала, Azure Designs Luggage 1128-ST

2.950 ден

Colour: Navy/Orange
Wheels: 2
Material: 600D Polyester & 1690D Polyester
Lock: Padlock
Expandable: Yes

 

 

 

Бесплатна достава за сите видови нарачки над 600 денари по целата територија на Република Македонија.
SKU: 00445 Категорија:
Опис

Features:

  • 30″ and 26″ expandable, 22″ and 18″ on-board luggage
  • Lightweight material
  • Inline skate wheels
  • Front zip compartments
  • 20% more space capacity
  • Interior zip pockets
  • 3 year warranty
Рецензии (0)

Рецензии

Сеуште нема рецензии.

Бидете први кои ќе оставите рецензија за “Куфер, 2 Тркала, Azure Designs Luggage 1128-ST”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Користиме Akismet за да го намалиме спамирањето. Дознајте како вашите податоци од коментарите се обработуваат.

Достава
ПОЛИТИКА И УСЛОВИ НА ДОСТАВУВАЊЕ НА ПРОИЗВОДИТЕ ОД АСПЕКТ НА РОКОВИ И НАЧИН НА ИСПОРАКА, ВО ЗАВИСНОСТ ОД ЛОКАЦИЈАТА НА ИСПОРАКА Оваа Политика се однесува на испорака на производи порачани по електронски пат, при што производите ќе бидат испорачани преку ВАШ КУРИР ПЛУС на адресата која е наведена во порачката. Производот што ќе биде порачан може да се плати електронски со картичка. Доставата е бесплатна за сите видови нарачки над 600 денари по целата територија на Република Македонија. За сите прашања во врска со испораката можете директно да не контактирате на телефоните: 034 320-011, 034 321-148, 034 322-940. Видот на производите и нивните цени ќе бидат истакнати на интернет страницата на ТРЕЈД КОНСАЛТИНГ. Сите измени поврзани со испораката ќе бидат јавно објавени преку измена на оваа Политика за испорака.