Куфер, 4 Тркала, AMERICAN TOURISTER FUNSHINE 66*43*27 cm

6.250 ден

COLLECTION Funshine
PRODUCER CODE 02-20G28003
MANUFACTURER CODE Sparkling Graphite
HIGH 66 cm

?

The specified height includes protruding elements.

WIDTH 43 cm

?

The width given includes protruding elements.

DEPTH 27 cm

?

The depth given includes protruding elements.

WEIGHT 3.3 kg
CAPACITY 63,5 l
MATERIAL Polyester
WHEELS 4
MANUFACTURER’S WARRANTY 3 years
Бесплатна достава за сите видови нарачки над 600 денари по целата територија на Република Македонија.
SKU: 00444 Категорија:
Рецензии (0)

Рецензии

Сеуште нема рецензии.

Бидете први кои ќе оставите рецензија за “Куфер, 4 Тркала, AMERICAN TOURISTER FUNSHINE 66*43*27 cm”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Користиме Akismet за да го намалиме спамирањето. Дознајте како вашите податоци од коментарите се обработуваат.

Достава
ПОЛИТИКА И УСЛОВИ НА ДОСТАВУВАЊЕ НА ПРОИЗВОДИТЕ ОД АСПЕКТ НА РОКОВИ И НАЧИН НА ИСПОРАКА, ВО ЗАВИСНОСТ ОД ЛОКАЦИЈАТА НА ИСПОРАКА Оваа Политика се однесува на испорака на производи порачани по електронски пат, при што производите ќе бидат испорачани преку ВАШ КУРИР ПЛУС на адресата која е наведена во порачката. Производот што ќе биде порачан може да се плати електронски со картичка. Доставата е бесплатна за сите видови нарачки над 600 денари по целата територија на Република Македонија. За сите прашања во врска со испораката можете директно да не контактирате на телефоните: 034 320-011, 034 321-148, 034 322-940. Видот на производите и нивните цени ќе бидат истакнати на интернет страницата на ТРЕЈД КОНСАЛТИНГ. Сите измени поврзани со испораката ќе бидат јавно објавени преку измена на оваа Политика за испорака.