Ламинатор ATTRACTIVE FL A4 – R4 (А4)

3.200 ден

Format: А4 +
Temperature: Regulatable up to 160 C
Speed: 0,35 m./min.
Reverse: No
Laminating film: From 80 up to 150 microns
Number of rollers: 4 rollers (2 hot + 2 cold)
Body: Plastic
Button for release of jam paper: Yes
Modification: Office use
Warranty: 1 year
Warranty (2 years): + 15 BGN without VAT
Additional information: LED indicator for ready,
no guide need

Бесплатна достава за сите видови нарачки над 600 денари по целата територија на Република Македонија.
SKU: 00311 Категорија:
Рецензии (0)

Рецензии

Сеуште нема рецензии.

Бидете први кои ќе оставите рецензија за “Ламинатор ATTRACTIVE FL A4 – R4 (А4)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Користиме Akismet за да го намалиме спамирањето. Дознајте како вашите податоци од коментарите се обработуваат.

Достава
ПОЛИТИКА И УСЛОВИ НА ДОСТАВУВАЊЕ НА ПРОИЗВОДИТЕ ОД АСПЕКТ НА РОКОВИ И НАЧИН НА ИСПОРАКА, ВО ЗАВИСНОСТ ОД ЛОКАЦИЈАТА НА ИСПОРАКА Оваа Политика се однесува на испорака на производи порачани по електронски пат, при што производите ќе бидат испорачани преку ВАШ КУРИР ПЛУС на адресата која е наведена во порачката. Производот што ќе биде порачан може да се плати електронски со картичка. Доставата е бесплатна за сите видови нарачки над 600 денари по целата територија на Република Македонија. За сите прашања во врска со испораката можете директно да не контактирате на телефоните: 034 320-011, 034 321-148, 034 322-940. Видот на производите и нивните цени ќе бидат истакнати на интернет страницата на ТРЕЈД КОНСАЛТИНГ. Сите измени поврзани со испораката ќе бидат јавно објавени преку измена на оваа Политика за испорака.