ЛАМИНАТОР, FL-A3-2R

2.950 ден

БРЕНД: ATTRACTIVE

Ширина на ламинирање: 340 mm
Брзина на ламинирање: 254mm/min
Фолија за ламинирање: Cold / Hot  80/125mic
Дебелина на ламинирање: 0.6mm
Број на ваљаци : 2
Auto Reverse/ Release: Release
Време на загревање: 3 min
Моќност: 400W
Димензии: 421х103х75
Тежина: 1,55kg

Бесплатна достава за сите видови нарачки над 600 денари по целата територија на Република Македонија.
SKU: 00310 Категорија:
Рецензии (0)

Рецензии

Сеуште нема рецензии.

Бидете први кои ќе оставите рецензија за “ЛАМИНАТОР, FL-A3-2R”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Користиме Akismet за да го намалиме спамирањето. Дознајте како вашите податоци од коментарите се обработуваат.

Достава
ПОЛИТИКА И УСЛОВИ НА ДОСТАВУВАЊЕ НА ПРОИЗВОДИТЕ ОД АСПЕКТ НА РОКОВИ И НАЧИН НА ИСПОРАКА, ВО ЗАВИСНОСТ ОД ЛОКАЦИЈАТА НА ИСПОРАКА Оваа Политика се однесува на испорака на производи порачани по електронски пат, при што производите ќе бидат испорачани преку ВАШ КУРИР ПЛУС на адресата која е наведена во порачката. Производот што ќе биде порачан може да се плати електронски со картичка. Доставата е бесплатна за сите видови нарачки над 600 денари по целата територија на Република Македонија. За сите прашања во врска со испораката можете директно да не контактирате на телефоните: 034 320-011, 034 321-148, 034 322-940. Видот на производите и нивните цени ќе бидат истакнати на интернет страницата на ТРЕЈД КОНСАЛТИНГ. Сите измени поврзани со испораката ќе бидат јавно објавени преку измена на оваа Политика за испорака.