Сефови за оружје Birogun

23.800 ден

  • Овие сефови се наменети за чување на оружје.
  • Во сефот, модел Birogun 5 може за бидат сместени 5 пушки, а во моделот Birogun 3 – 3 пушки.
  • Заклучувањето на секој од сефовите се врши со помош на една брава со касов клуч, механичка комбинација или електронска брава.
  • Секој од сефовите во внатрешноста има пооделно сефче, кое служи за чување муниција и се заклучува со пооделна брава со клуч.
Бесплатна достава за сите видови нарачки над 600 денари по целата територија на Република Македонија.
SKU: 00428 Категорија:
Рецензии (0)

Рецензии

Сеуште нема рецензии.

Бидете први кои ќе оставите рецензија за “Сефови за оружје Birogun”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Користиме Akismet за да го намалиме спамирањето. Дознајте како вашите податоци од коментарите се обработуваат.

Достава
ПОЛИТИКА И УСЛОВИ НА ДОСТАВУВАЊЕ НА ПРОИЗВОДИТЕ ОД АСПЕКТ НА РОКОВИ И НАЧИН НА ИСПОРАКА, ВО ЗАВИСНОСТ ОД ЛОКАЦИЈАТА НА ИСПОРАКА Оваа Политика се однесува на испорака на производи порачани по електронски пат, при што производите ќе бидат испорачани преку ВАШ КУРИР ПЛУС на адресата која е наведена во порачката. Производот што ќе биде порачан може да се плати електронски со картичка. Доставата е бесплатна за сите видови нарачки над 600 денари по целата територија на Република Македонија. За сите прашања во врска со испораката можете директно да не контактирате на телефоните: 034 320-011, 034 321-148, 034 322-940. Видот на производите и нивните цени ќе бидат истакнати на интернет страницата на ТРЕЈД КОНСАЛТИНГ. Сите измени поврзани со испораката ќе бидат јавно објавени преку измена на оваа Политика за испорака.