Торба, 2 тркала, Samsonite 16,4 Openroad Laptop Bag 14,6*38*22 cm

17.950 ден

WARRANTY Limited 5 year global warranty
MODEL Laptop Bag with wheels
COLOUR Jet Black
MATERIAL 70% Nylon + 28% Polyester + 2% Polyurethane
DIMENSIONS 38 x 44.5 x 22 cm (including handles, wheels, bottom glides, side pockets and other external parts)
VOLUME 25 L
WEIGHT 2.9 kg
Бесплатна достава за сите видови нарачки над 600 денари по целата територија на Република Македонија.
SKU: 00448 Категорија:
Рецензии (0)

Рецензии

Сеуште нема рецензии.

Бидете први кои ќе оставите рецензија за “Торба, 2 тркала, Samsonite 16,4 Openroad Laptop Bag 14,6*38*22 cm”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Користиме Akismet за да го намалиме спамирањето. Дознајте како вашите податоци од коментарите се обработуваат.

Достава
ПОЛИТИКА И УСЛОВИ НА ДОСТАВУВАЊЕ НА ПРОИЗВОДИТЕ ОД АСПЕКТ НА РОКОВИ И НАЧИН НА ИСПОРАКА, ВО ЗАВИСНОСТ ОД ЛОКАЦИЈАТА НА ИСПОРАКА Оваа Политика се однесува на испорака на производи порачани по електронски пат, при што производите ќе бидат испорачани преку ВАШ КУРИР ПЛУС на адресата која е наведена во порачката. Производот што ќе биде порачан може да се плати електронски со картичка. Доставата е бесплатна за сите видови нарачки над 600 денари по целата територија на Република Македонија. За сите прашања во врска со испораката можете директно да не контактирате на телефоните: 034 320-011, 034 321-148, 034 322-940. Видот на производите и нивните цени ќе бидат истакнати на интернет страницата на ТРЕЈД КОНСАЛТИНГ. Сите измени поврзани со испораката ќе бидат јавно објавени преку измена на оваа Политика за испорака.