Чанта Кожна Samsonite West Harbor 30,5*42,5*17 cm

29.950 ден

Material Skin
Female or male Man
Guanteera
2 years
Laptop size 15.6 ‘
Size 42.5 * 30.5 * 17 cm
Weight 1.3 kg
The Collection West Harbor
Volume 12 liters
External features Handle strap that attaches the bag to the pull lever
Interior equipment Interior organizer for storing pens and accessories
epaulet Detachable shoulder strap
Laptop storage and security Laptop compartment, Tablet holder
Бесплатна достава за сите видови нарачки над 600 денари по целата територија на Република Македонија.
SKU: 00451 Категорија:
Рецензии (0)

Рецензии

Сеуште нема рецензии.

Бидете први кои ќе оставите рецензија за “Чанта Кожна Samsonite West Harbor 30,5*42,5*17 cm”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Користиме Akismet за да го намалиме спамирањето. Дознајте како вашите податоци од коментарите се обработуваат.

Достава
ПОЛИТИКА И УСЛОВИ НА ДОСТАВУВАЊЕ НА ПРОИЗВОДИТЕ ОД АСПЕКТ НА РОКОВИ И НАЧИН НА ИСПОРАКА, ВО ЗАВИСНОСТ ОД ЛОКАЦИЈАТА НА ИСПОРАКА Оваа Политика се однесува на испорака на производи порачани по електронски пат, при што производите ќе бидат испорачани преку ВАШ КУРИР ПЛУС на адресата која е наведена во порачката. Производот што ќе биде порачан може да се плати електронски со картичка. Доставата е бесплатна за сите видови нарачки над 600 денари по целата територија на Република Македонија. За сите прашања во врска со испораката можете директно да не контактирате на телефоните: 034 320-011, 034 321-148, 034 322-940. Видот на производите и нивните цени ќе бидат истакнати на интернет страницата на ТРЕЈД КОНСАЛТИНГ. Сите измени поврзани со испораката ќе бидат јавно објавени преку измена на оваа Политика за испорака.