Ergohuman – EXCLUSIVE Collection

44.900 ден

Менаџерски стол со мрежаста потпирачка и седалка.

 • Синхрон Механизам
 • Ергономска Конструкциjа
 • Уникатен Дизаjн
 • До 130кг
 • 3 Години Гаранција
 • TÜV Сертификат

Нема на залиха

Бесплатна достава за сите видови нарачки над 600 денари по целата територија на Република Македонија.
SKU: 0001 Категорија:
Опис

Канцелариски стол Ergohuman карактеристики:

 • Менаџерски стол со мрежаста
  потпирачка и седалка
 • Потпирач за глава прилагодлив по
  висина и агол
 • Синхрон механизам со можност
  за прилагодување на аголот на
  седалката и потпирачката
 • Прилагодување според тежината на
  корисникот
 • Регулирање преку сајла (Bowden
  cable control)
 • Регулирање на длабочината на
  седалката
 • Регулирање на потпирачката по
  висина
 • Флексибилна лумбарна потпора
 • Потпирачи за раце прилагодливи
  по висина и агол
 • Полирано алуминиумско постоље
 • Тркалца со дијаметар 65mm за сите
  видови подови
 • Максимална тежина на корисникот
  – до 130кг.
 • Европски TÜV сертификат
Рецензии (0)

Рецензии

Сеуште нема рецензии.

Бидете први кои ќе оставите рецензија за “Ergohuman – EXCLUSIVE Collection”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Користиме Akismet за да го намалиме спамирањето. Дознајте како вашите податоци од коментарите се обработуваат.

Достава
ПОЛИТИКА И УСЛОВИ НА ДОСТАВУВАЊЕ НА ПРОИЗВОДИТЕ ОД АСПЕКТ НА РОКОВИ И НАЧИН НА ИСПОРАКА, ВО ЗАВИСНОСТ ОД ЛОКАЦИЈАТА НА ИСПОРАКА Оваа Политика се однесува на испорака на производи порачани по електронски пат, при што производите ќе бидат испорачани преку ВАШ КУРИР ПЛУС на адресата која е наведена во порачката. Производот што ќе биде порачан може да се плати електронски со картичка. Доставата е бесплатна за сите видови нарачки над 600 денари по целата територија на Република Македонија. За сите прашања во врска со испораката можете директно да не контактирате на телефоните: 034 320-011, 034 321-148, 034 322-940. Видот на производите и нивните цени ќе бидат истакнати на интернет страницата на ТРЕЈД КОНСАЛТИНГ. Сите измени поврзани со испораката ќе бидат јавно објавени преку измена на оваа Политика за испорака.