1140 Asyn – WORK Collection

4.450 ден

Плава
Сива
Црвена
Црна
Избриши
Бесплатна достава за сите видови нарачки над 600 денари по целата територија на Република Македонија.
SKU: N/A Категорија:
Опис

– Работен стол со средно висока потпирачка
– ASYN – асинхрон механизам за независно регулирање на аголот на
седалката и потпирачката со можност за заклучување во избраната
позиција
-Up & Down механизам за регулирање на висината на потпирачката
– Гасен амортизер за регулирање на висината на седалката
– Седалка и потпирачка тапацирани со висококвалитетен материјал,
волна или еко кожа достапна во повеќе бои.
– Полипропиленова или Хромирана основа
– Потпирачи за раце [опционално]
– Максимална тежина на корисник – до 130кг за хромирана и до 120кг за
полипропиленова основа
– Европски TÜV сертификат за квалитет и издржливост                                                                                         Димензии: 94-114цм х 46-62цм х 44цм

Дополнителни информации
Боја

Плава, Сива, Црвена, Црна

Рецензии (0)

Рецензии

Сеуште нема рецензии.

Бидете први кои ќе оставите рецензија за “1140 Asyn – WORK Collection”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Користиме Akismet за да го намалиме спамирањето. Дознајте како вашите податоци од коментарите се обработуваат.

Достава
ПОЛИТИКА И УСЛОВИ НА ДОСТАВУВАЊЕ НА ПРОИЗВОДИТЕ ОД АСПЕКТ НА РОКОВИ И НАЧИН НА ИСПОРАКА, ВО ЗАВИСНОСТ ОД ЛОКАЦИЈАТА НА ИСПОРАКА Оваа Политика се однесува на испорака на производи порачани по електронски пат, при што производите ќе бидат испорачани преку ВАШ КУРИР ПЛУС на адресата која е наведена во порачката. Производот што ќе биде порачан може да се плати електронски со картичка. Доставата е бесплатна за сите видови нарачки над 600 денари по целата територија на Република Македонија. За сите прашања во врска со испораката можете директно да не контактирате на телефоните: 034 320-011, 034 321-148, 034 322-940. Видот на производите и нивните цени ќе бидат истакнати на интернет страницата на ТРЕЈД КОНСАЛТИНГ. Сите измени поврзани со испораката ќе бидат јавно објавени преку измена на оваа Политика за испорака.