Ambra – MANAGER Collection

25.590 ден

Multiblock Механизам
Ергономска Конструкциjа
Уникатен Дизаjн
Алуминиумски Елементи
до 130кг.
2 Години Гаранција

Портокалова
Сива
Црна
Избриши
Бесплатна достава за сите видови нарачки над 600 денари по целата територија на Република Македонија.
SKU: N/A Категорија:
Опис

> Столот Ambra се карактеризира со иновативен дизајн и сет од функции за бескомпромисно чувство на удобност. Проектран е така што тој се приспособува на вашето тело, а не обратно. Седалката и потпирачката се карактеризираат со ергономична 3D форма за исклучителен комфорт. Потпирачот за грб е прилагодлив по висина. Со едноставно притискање со двата палеца на напред и го придвижувате нагоре или надолу.
> Потпирачите за раце можете да ги прилагодите на висината која ви одговара како и да го подесите нивниот агол. Исто така и потпирачот за глава можете за неколку секунди да го подесите според вашите потреби, со притискање на двата палеца и поместување нагоре или надолу. Освен ергономичната форма, потпирачката за грб е опремена и со прилагодлива лумбална потпора која обезбедува правилна позиција на рбетот.
> За секој елемент на столот почнувајки од алуминиумската основа до потпирачот за глава се користени само првокласни материјали што е гаранција за долготрајна употреба. Удобната ергономична седалка е изработена од висококвалитетен текстил кој се одликува со исклучителна мекост и издржливост.
> За лицето на потлирачката и потпирачот за грб е употребена густа, еластична и исклучително квалитетна мрежа која обезбедува циркулација на воздухот и го спречува потењето дури и при долго седење.

Дополнителни информации
Боја

Портокалова, Сива, Црна

Рецензии (0)

Рецензии

Сеуште нема рецензии.

Бидете први кои ќе оставите рецензија за “Ambra – MANAGER Collection”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Користиме Akismet за да го намалиме спамирањето. Дознајте како вашите податоци од коментарите се обработуваат.

Достава
ПОЛИТИКА И УСЛОВИ НА ДОСТАВУВАЊЕ НА ПРОИЗВОДИТЕ ОД АСПЕКТ НА РОКОВИ И НАЧИН НА ИСПОРАКА, ВО ЗАВИСНОСТ ОД ЛОКАЦИЈАТА НА ИСПОРАКА Оваа Политика се однесува на испорака на производи порачани по електронски пат, при што производите ќе бидат испорачани преку ВАШ КУРИР ПЛУС на адресата која е наведена во порачката. Производот што ќе биде порачан може да се плати електронски со картичка. Доставата е бесплатна за сите видови нарачки над 600 денари по целата територија на Република Македонија. За сите прашања во врска со испораката можете директно да не контактирате на телефоните: 034 320-011, 034 321-148, 034 322-940. Видот на производите и нивните цени ќе бидат истакнати на интернет страницата на ТРЕЈД КОНСАЛТИНГ. Сите измени поврзани со испораката ќе бидат јавно објавени преку измена на оваа Политика за испорака.