Celestron UPCLOSE G2 10×25

2.200 ден

Опис

Двоглед со висок квалитет по прифатлива / економична цена

Мулти-обложената оптика го зголемува преносот на светлината, што резултира во посветли и поостри слики со високи нивоа на контраст

Елегантно тело со алуминиум покриено со гума штити од грубо ракување

Ергономски вдлабнатини на палецот и сртот на прстите за дополнителна удобност што не се лизга и лесна за употреба

Водоотпорен

Мека торбичка за носење

Бинокуларна лента

Набљудување птици

Спортски настани

Природа и животински свет

Лов

Патување и авантури

Концерти и настани во живо

Бесплатна достава за сите видови нарачки над 600 денари по целата територија на Република Македонија.
SKU: 00375 Категорија:
Рецензии (0)

Рецензии

Сеуште нема рецензии.

Бидете први кои ќе оставите рецензија за “Celestron UPCLOSE G2 10×25”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Користиме Akismet за да го намалиме спамирањето. Дознајте како вашите податоци од коментарите се обработуваат.

Достава
ПОЛИТИКА И УСЛОВИ НА ДОСТАВУВАЊЕ НА ПРОИЗВОДИТЕ ОД АСПЕКТ НА РОКОВИ И НАЧИН НА ИСПОРАКА, ВО ЗАВИСНОСТ ОД ЛОКАЦИЈАТА НА ИСПОРАКА Оваа Политика се однесува на испорака на производи порачани по електронски пат, при што производите ќе бидат испорачани преку ВАШ КУРИР ПЛУС на адресата која е наведена во порачката. Производот што ќе биде порачан може да се плати електронски со картичка. Доставата е бесплатна за сите видови нарачки над 600 денари по целата територија на Република Македонија. За сите прашања во врска со испораката можете директно да не контактирате на телефоните: 034 320-011, 034 321-148, 034 322-940. Видот на производите и нивните цени ќе бидат истакнати на интернет страницата на ТРЕЈД КОНСАЛТИНГ. Сите измени поврзани со испораката ќе бидат јавно објавени преку измена на оваа Политика за испорака.