Dario – Executive Collection

21.840 ден

 • Синхрон Механизам
 • Ергономска Конструкциjа
 • Уникатен Дизаjн
 • До 120кг.
 • TÜV Сертификат
 • 3 Години Гаранција
Зелена
Плава
Црвена
Црна
Избриши
Бесплатна достава за сите видови нарачки над 600 денари по целата територија на Република Македонија.
SKU: N/A Категорија:
Опис

Канцелариски стол Dario карактеристики:

 •  Ергономичен стол со мрежаста потпирачка и полиуретанова седалка тапацирана со висококвалитетно платно
 •  Прилагодлива лумбална потпора
 •  Прилагодлив потпирач за глава
 •  Синхрон механизам со можност за заклучување во 4 позиции
 •  SL механиза за регулирања на длабочината на седалката
 •  4D прилагодливи потпирачи за раце
 •  Светло сива рамка и подлактици
 •  Стилска светло сива основа со тркалца за секаква подлога
 • Максимална тежина на корисникот – до 120 кг

ДИМЕНЗИИ:
Комплетна Висина: 120 – 132 cm
Ширина: 52-68 cm
Длабочина на седалката: 50-55 cm
Висина на седалката (од земја): 46-56 cm

Рецензии (0)

Рецензии

Сеуште нема рецензии.

Бидете први кои ќе оставите рецензија за “Dario – Executive Collection”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Користиме Akismet за да го намалиме спамирањето. Дознајте како вашите податоци од коментарите се обработуваат.

Достава
ПОЛИТИКА И УСЛОВИ НА ДОСТАВУВАЊЕ НА ПРОИЗВОДИТЕ ОД АСПЕКТ НА РОКОВИ И НАЧИН НА ИСПОРАКА, ВО ЗАВИСНОСТ ОД ЛОКАЦИЈАТА НА ИСПОРАКА Оваа Политика се однесува на испорака на производи порачани по електронски пат, при што производите ќе бидат испорачани преку ВАШ КУРИР ПЛУС на адресата која е наведена во порачката. Производот што ќе биде порачан може да се плати електронски со картичка. Доставата е бесплатна за сите видови нарачки над 600 денари по целата територија на Република Македонија. За сите прашања во врска со испораката можете директно да не контактирате на телефоните: 034 320-011, 034 321-148, 034 322-940. Видот на производите и нивните цени ќе бидат истакнати на интернет страницата на ТРЕЈД КОНСАЛТИНГ. Сите измени поврзани со испораката ќе бидат јавно објавени преку измена на оваа Политика за испорака.