Genidia – EXCLUSIVE Collection

46.500 ден

Канцелариска столица инспирирана од интегрирањето на технологијата во човештвото, проектиран да го предефинира Вашето искуство на работното место.

 • Multiblock Механизам
 • Ергономска Конструкциjа
 • Уникатен Дизаjн
 • До 130кг.
 • TÜV Сертификат
 • 3 Години Гаранција
Бесплатна достава за сите видови нарачки над 600 денари по целата територија на Република Македонија.
SKU: 0003 Категорија:
Опис

Канцелариски стол Genidia карактеристики:

GENIDIA е канцелариска столица инспирирана од интегрирањето на технологијата во човештвото, проектиран да го предефинира Вашето искуство на работното место.

GENIDIA претставува ново ниво на динамика на работнотно место. Седалка и потпирачка со многу функции и прилагодувања. Антишок механизам, прилагодлив синхрон механизам со 4 позиции на заклучување, вертикално регулирана потпирачка и прилагодлива лумбарна потпора обезбедуваат идеална потпора и комфорт.

 • Елегантност во современ стил
 • Многу фукнции, Лесно управување
 • Посебно внимание на секој детал
 • Потпирач за глава прилагодлив по длабочина
 • Потпирач за глава прилагодлив по висина
 • Прилагодлива потпора во потпирачот за глава
 • Прилагодлива лумбарна потпора
 • Независен потпирач за потпора на грбот
 • 4D прилагодливи потпирачи за раце
 • Потпирачи за раце прилагодливи по длабочина
 • Прилагодлив антишок механизам
 • Мултиблок механизам со едно копче за управување
 • Седалка прилагодлива во длабочина и висина
 • Звучен сигнал за известување при продолжено седење
  во неправилна позиција
Рецензии (0)

Рецензии

Сеуште нема рецензии.

Бидете први кои ќе оставите рецензија за “Genidia – EXCLUSIVE Collection”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Користиме Akismet за да го намалиме спамирањето. Дознајте како вашите податоци од коментарите се обработуваат.

Достава
ПОЛИТИКА И УСЛОВИ НА ДОСТАВУВАЊЕ НА ПРОИЗВОДИТЕ ОД АСПЕКТ НА РОКОВИ И НАЧИН НА ИСПОРАКА, ВО ЗАВИСНОСТ ОД ЛОКАЦИЈАТА НА ИСПОРАКА Оваа Политика се однесува на испорака на производи порачани по електронски пат, при што производите ќе бидат испорачани преку ВАШ КУРИР ПЛУС на адресата која е наведена во порачката. Производот што ќе биде порачан може да се плати електронски со картичка. Доставата е бесплатна за сите видови нарачки над 600 денари по целата територија на Република Македонија. За сите прашања во врска со испораката можете директно да не контактирате на телефоните: 034 320-011, 034 321-148, 034 322-940. Видот на производите и нивните цени ќе бидат истакнати на интернет страницата на ТРЕЈД КОНСАЛТИНГ. Сите измени поврзани со испораката ќе бидат јавно објавени преку измена на оваа Политика за испорака.