i-Line HR – MANAGER Collection

8.950 ден

Ергономска седалка и потпирачка тапацирани со висококвалитетен огноотпорен штоф класа YB.

 • Ergon 2L Механизам
 • Ергономска Конструкциjа
 • Уникатен Дизаjн
 • До 120кг.
 • 1 Година Гаранција
Избриши
SKU: 0005 Категорија:
Опис

Канцелариски стол i-Line HR карактеристики:

 • Ergon 2L механизам
 • Ергономска седалка и потпирачка тапацирани со висококвалитетен огноотпорен штоф класа YB
 • Регулирање на височината на столот
 • Регулирање на наслонот и висината на потпирачката со можност за заклучување во посакуваната позиција
 • Фиксна потпирачка за глава
 • Фиксирани потпирачи за раце со модерна форма
 • Стабилна метална основа со самозаклучувачки тркалца за мека површина
 • Макс. тежина на корисникот до 120кг
Дополнителни информации
Боја

Зелена, Црна

Рецензии (0)

Рецензии

Сеуште нема рецензии.

Бидете први кои ќе оставите рецензија за “i-Line HR – MANAGER Collection”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Користиме Akismet за да го намалиме спамирањето. Дознајте како вашите податоци од коментарите се обработуваат.

Достава
Формирање компанија која се занимава со извршување сметководствени услуги на мали и средни претпријатија.