Oklahoma – MANAGER Collection

17.450 ден

Менаџерски стол со мрежаста потпирачка и меш седалка.

 • Multiblock Механизам
 • Ергономска Конструкциjа
 • Уникатен Дизаjн
 • До 130кг.
 • TÜV Сертификат
 • 1 Година Гаранција
Избриши
Бесплатна достава за сите видови нарачки над 600 денари по целата територија на Република Македонија.
SKU: 0007 Категорија:
Опис

Канцелариски стол Oklahoma карактеристики:

 • Менаџерски стол со мрежаста потпирачка и меш седалка
 • Синхрон механизам со неколку позиции на заклучување според тежината на корисникот
 • Лумбарна потпора со прилагодување
 • Потпирачи за раце со прилагодување на позицијата
 • Потпирач за глава PDH (за модел Oklahoma PDH)
 • Постоље од полиран алуминиум со тркалца за сите видови подови
 • Максимална тежина на корисникот до 130кг.
 • ЕВРОПСКИ СЕРТИФИКАТ TÜV
Дополнителни информации
Боја

Сива, Црна

Рецензии (0)

Рецензии

Сеуште нема рецензии.

Бидете први кои ќе оставите рецензија за “Oklahoma – MANAGER Collection”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Користиме Akismet за да го намалиме спамирањето. Дознајте како вашите податоци од коментарите се обработуваат.

Достава
ПОЛИТИКА И УСЛОВИ НА ДОСТАВУВАЊЕ НА ПРОИЗВОДИТЕ ОД АСПЕКТ НА РОКОВИ И НАЧИН НА ИСПОРАКА, ВО ЗАВИСНОСТ ОД ЛОКАЦИЈАТА НА ИСПОРАКА Оваа Политика се однесува на испорака на производи порачани по електронски пат, при што производите ќе бидат испорачани преку ВАШ КУРИР ПЛУС на адресата која е наведена во порачката. Производот што ќе биде порачан може да се плати електронски со картичка. Доставата е бесплатна за сите видови нарачки над 600 денари по целата територија на Република Македонија. За сите прашања во врска со испораката можете директно да не контактирате на телефоните: 034 320-011, 034 321-148, 034 322-940. Видот на производите и нивните цени ќе бидат истакнати на интернет страницата на ТРЕЈД КОНСАЛТИНГ. Сите измени поврзани со испораката ќе бидат јавно објавени преку измена на оваа Политика за испорака.