Orion STEEL – MANAGER Collection

26.990 ден

Канцелариски стол Orion STEEL карактеристики:

 • Анатомски седалка и потпирачка, тапацирани во висококвалитетна природна кожа класа LE
 • Multiblock Механизам
 • Ергономска Конструкциjа
 • Уникатен Дизаjн
 • Хромирани Елементи
 • До 120кг.
 • TÜV Сертификат
 • 2 Години Гаранција
Избриши
Бесплатна достава за сите видови нарачки над 600 денари по целата територија на Република Македонија.
SKU: 0004 Категорија:
Опис

Анатомски седалка и потпирачка, тапацирани во висококвалитетна природна кожа класа LE.

 • Регулирање на височината на столот
 • Мултиблок механизам со можност за фиксирање во 5 позиции
 • Регулирање на силата на лулање според тежината на корисникот
 • Анти-шок функција за заштита на корисникот при преминување од една позиција на наклонот во друга
 • Тапацирана потпора за главата
 • Фиксни хромирани рачки со меки тапацирани делови
 • Метална основа од полиран алуминиум со самозаклучувачки тркалца
 • Максимална тежина – до 120 кг
Дополнителни информации
Боја

Црна, Крем

Рецензии (0)

Рецензии

Сеуште нема рецензии.

Бидете први кои ќе оставите рецензија за “Orion STEEL – MANAGER Collection”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Користиме Akismet за да го намалиме спамирањето. Дознајте како вашите податоци од коментарите се обработуваат.

Достава
ПОЛИТИКА И УСЛОВИ НА ДОСТАВУВАЊЕ НА ПРОИЗВОДИТЕ ОД АСПЕКТ НА РОКОВИ И НАЧИН НА ИСПОРАКА, ВО ЗАВИСНОСТ ОД ЛОКАЦИЈАТА НА ИСПОРАКА Оваа Политика се однесува на испорака на производи порачани по електронски пат, при што производите ќе бидат испорачани преку ВАШ КУРИР ПЛУС на адресата која е наведена во порачката. Производот што ќе биде порачан може да се плати електронски со картичка. Доставата е бесплатна за сите видови нарачки над 600 денари по целата територија на Република Македонија. За сите прашања во врска со испораката можете директно да не контактирате на телефоните: 034 320-011, 034 321-148, 034 322-940. Видот на производите и нивните цени ќе бидат истакнати на интернет страницата на ТРЕЈД КОНСАЛТИНГ. Сите измени поврзани со испораката ќе бидат јавно објавени преку измена на оваа Политика за испорака.