OS1602MI Уништувач на хартија до 16 листа

15.830 ден

БРЕНД: Ofitech

Уништување на картички: Да
Уништување на CD / DVD: Да
Големина на сечење: 2 x 14 mm
Ниво на безбедност: 5
Работна ширина: 228 mm
Капацитет на уништување: До 16 листови 80 g/m2
Стапка на уништување: 2.0 m./min.
Волумен на кошница: 30 л.
Функција за враќање: Да
Спајалици/Хефт игли: Не се препорачува
Големина:  360 х 286 х 602 mm
Нето тежина: 19.500 k

Бесплатна достава за сите видови нарачки над 600 денари по целата територија на Република Македонија.
SKU: 00296 Категорија:
Рецензии (0)

Рецензии

Сеуште нема рецензии.

Бидете први кои ќе оставите рецензија за “OS1602MI Уништувач на хартија до 16 листа”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Користиме Akismet за да го намалиме спамирањето. Дознајте како вашите податоци од коментарите се обработуваат.

Достава
ПОЛИТИКА И УСЛОВИ НА ДОСТАВУВАЊЕ НА ПРОИЗВОДИТЕ ОД АСПЕКТ НА РОКОВИ И НАЧИН НА ИСПОРАКА, ВО ЗАВИСНОСТ ОД ЛОКАЦИЈАТА НА ИСПОРАКА Оваа Политика се однесува на испорака на производи порачани по електронски пат, при што производите ќе бидат испорачани преку ВАШ КУРИР ПЛУС на адресата која е наведена во порачката. Производот што ќе биде порачан може да се плати електронски со картичка. Доставата е бесплатна за сите видови нарачки над 600 денари по целата територија на Република Македонија. За сите прашања во врска со испораката можете директно да не контактирате на телефоните: 034 320-011, 034 321-148, 034 322-940. Видот на производите и нивните цени ќе бидат истакнати на интернет страницата на ТРЕЈД КОНСАЛТИНГ. Сите измени поврзани со испораката ќе бидат јавно објавени преку измена на оваа Политика за испорака.