OTO 3

7.890 ден

  • Ширина: 35 cm
  • Длабочина на седалката: 35 cm
  • Висина на седалката од земја: 65-90 cm
Бесплатна достава за сите видови нарачки над 600 денари по целата територија на Република Македонија.
SKU: 00528 Категорија:
Опис

МОДЕРНА, ЗАБАВНА И ФУНКЦИОНАЛНА ОТО 3 е удобна и функционална табуретка,погодна за модерна канцеларија како и за рекреативни простории, кафулиња и други јавни места.
Нејзиниот иновативен дизајн е инспириран од движењата на морските суштества.
Проектирана е да обезбеди конфорт и слобода на движење. Формата на седалката овозможува брзо менување на позицијата, а основата на табуретката дава можност да се наведнете во било која насока додека сте седнати.

Рецензии (0)

Рецензии

Сеуште нема рецензии.

Бидете први кои ќе оставите рецензија за “OTO 3”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Користиме Akismet за да го намалиме спамирањето. Дознајте како вашите податоци од коментарите се обработуваат.

Достава
ПОЛИТИКА И УСЛОВИ НА ДОСТАВУВАЊЕ НА ПРОИЗВОДИТЕ ОД АСПЕКТ НА РОКОВИ И НАЧИН НА ИСПОРАКА, ВО ЗАВИСНОСТ ОД ЛОКАЦИЈАТА НА ИСПОРАКА Оваа Политика се однесува на испорака на производи порачани по електронски пат, при што производите ќе бидат испорачани преку ВАШ КУРИР ПЛУС на адресата која е наведена во порачката. Производот што ќе биде порачан може да се плати електронски со картичка. Доставата е бесплатна за сите видови нарачки над 600 денари по целата територија на Република Македонија. За сите прашања во врска со испораката можете директно да не контактирате на телефоните: 034 320-011, 034 321-148, 034 322-940. Видот на производите и нивните цени ќе бидат истакнати на интернет страницата на ТРЕЈД КОНСАЛТИНГ. Сите измени поврзани со испораката ќе бидат јавно објавени преку измена на оваа Политика за испорака.