Sirio – MANAGER Collection

14.150 ден

Анатомска седалка и потпирачка, тапацирани со висококвалитетна кожа класа V.

 • Multiblock Механизам
 • Уникатен Дизајн
 • Хромирани Елементи
 • до 120кг
 • TÜV Сертификат
 • 1 Година Гаранција
Избриши
Бесплатна достава за сите видови нарачки над 600 денари по целата територија на Република Македонија.
SKU: 00013 Категорија:
Опис

Канцелариски стол Sirio карактеристики:

 • Анатомска седалка и потпирачка, тапацирани со висококвалитетна кожа класа V
 • Регулирање на височината на столот
 • Мултиблок механизам
 • Регулирање на силата на лулање според тежината на корисникот
 • Фиксни хромирани рачки со меки тапацирани делови
 • Метална основа од полиран алуминиум
 • Максимална тежина на корисникот – 120кг
Дополнителни информации
Боја

Црна, Бела

Рецензии (0)

Рецензии

Сеуште нема рецензии.

Бидете први кои ќе оставите рецензија за “Sirio – MANAGER Collection”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Користиме Akismet за да го намалиме спамирањето. Дознајте како вашите податоци од коментарите се обработуваат.

Достава
ПОЛИТИКА И УСЛОВИ НА ДОСТАВУВАЊЕ НА ПРОИЗВОДИТЕ ОД АСПЕКТ НА РОКОВИ И НАЧИН НА ИСПОРАКА, ВО ЗАВИСНОСТ ОД ЛОКАЦИЈАТА НА ИСПОРАКА Оваа Политика се однесува на испорака на производи порачани по електронски пат, при што производите ќе бидат испорачани преку ВАШ КУРИР ПЛУС на адресата која е наведена во порачката. Производот што ќе биде порачан може да се плати електронски со картичка. Доставата е бесплатна за сите видови нарачки над 600 денари по целата територија на Република Македонија. За сите прашања во врска со испораката можете директно да не контактирате на телефоните: 034 320-011, 034 321-148, 034 322-940. Видот на производите и нивните цени ќе бидат истакнати на интернет страницата на ТРЕЈД КОНСАЛТИНГ. Сите измени поврзани со испораката ќе бидат јавно објавени преку измена на оваа Политика за испорака.