Прикажувам 1–12 од 32 резултати

Деловнa чантa PULSE X20253

3.450 ден
  Две главни прегради, преграда за лаптоп. Преден џеб за лесно распоредување. Заден џеб со простор и отвор за медиуми. Јапонски токи и патенти, издржливи со долготрајна употреба. Исклучително силни конци за шиење. 2 години гаранција. Пенкало за подарок PILOT со гума, магија.