Се прикажуваат сите 11 резултати

Веб камерa LOOK IV MT4106

1.290 ден
  •  USB камера со телеконференција и видео надзор
  •  Се препорачува за повеќето инстант месинџери и системи за видео конференции
  •  CMOS сензор
  •  Резолуција: 1280x720 (интерполиран)
  •  Стапка на рамка: до 30fps
  •  Опсег на фокус: 2 см до бесконечност
  •  Вграден чувствителен микрофон
  •  Универзална стегалка за лаптоп и десктоп монитори
  • Интерфејс USB 2.0
  •  Kомпатибилен со Windows XP / VISTA / 7/8/10; Mac OSx10.4.8 или погоре

Звучник Portable Speaker 4″ Woofer Model:B703

1.370 ден

Опис

- Стилски, модерен и елегантен изглед
- Силен бас, јасен и богат вокал
- Музика што се репродуцира преку Bluetooth, микро-SD картичка, pendrive и AUX
- Извод на моќност: 9W
- Напојување со литиумска батерија со 3,7V 12000mAh
- Димензија: L203xW126xH256mm

Звучници MANTA SPK811 Karaoke

2.590 ден

Опис

Accessories included:Power Cord, Instruction, Warranty Card
Working time:3h
Additional features:USB, AUX-in, headphone jack, Equalizer
Functions:LCD display
Slots:USB, AUX-in, headphone jack, MicroSD slot
Speaker Power:10W
Output power:Moc P.M.P.O. 10W (RMS)
Play:MP3, WAV, WMA, AAC, FLAC
Radio FM:FM 87.5 – 108 MHz, Telescopic antenna
Weight:1,57 kg
Built-in speakers:2 x 4″
Dimensions:16×13.7x41cm
Power:230V, DC 5V, 1200 mAh

Микрофон Манта 005 караоке

500 ден

Опис

Specifications

Frequency response
80 – 15 000 Hz
Sensitivity
-55 dB
Connector
6.3 mm
Cable length
300 cm

Полнач LDNIO PW1003 10 000 mha

1.500 ден
Димензии на производот 9 x 3 x 12 cm; 90,7 грама Број на модел на производ PW1003 Боја БЕЛА Моќност на батеријата 10000 милиампер часови Тежина на артиклот 90,7 g

Слушалки Esperanza Tiento (EH214K)

950 ден
Максимално работно време: 10 часа Контрола на јачината на звукот: Да Вграден микрофон: Да Опсег: 10 m Боја - Црна Длабочина на димензија - 75 mm димензија висина - 200 mm ширина на димензија - 190 mm  

Слушалки Tracer Octopus

670 ден

Опис

 
Wire length:2,2
Impedance (Ohm):32
Microphone:Yes
Transfer band (Hz - kHz):20 - 20
Volume control:Yes
Phone size:40mm
Headset controller:Basic
Type of the headset:Supra-aural
Audio device type:2.0